Przecinarki taśmowe

Przecinarki taśmowe wykorzystywane są do obróbki metalu w wielu gałęziach przemysłu. Oferujemy szeroki wybór przecinarek o różnych parametrach i rozmiarach, pochodzących od topowych producentów z branży. Sprawdzają się zarówno w warsztatach majsterkowiczów, jak i spełniają wymagania profesjonalistów. Są łatwe w obsłudze i generują niewiele hałasu podczas pracy. Umożliwiają precyzyjną i szybką obróbkę elementów metalowych, a także tworzą spore możliwości automatyzacji procesu. 

Podczas zakupu przecinarki należy zwrócić uwagę na jej podstawowe parametry, takie jak wysokość oraz szerokość cięcia. Nasi pracownicy służą radą w wyborze produktów. Pomogą Państwu znaleźć maszynę, która najlepiej sprawdzi się w danym przedsiębiorstwie. 

Rodzaje przecinarek taśmowych do metalu

W naszej ofercie znajdują się przecinarki taśmowe poziome do cięcia prostopadłego i pod kątem, umożliwiające ręczne podawanie i mocowanie materiału, automatyczne podnoszenie ramienia nad materiał cięty po zakończeniu procesu cięcia oraz hydrauliczne lub ręczne naciąganie taśmy tnącej. Zakupią Państwo u nas również dwukolumnowe przecinarki taśmowe przeznaczone do cięcia pełnego materiału, profili oraz pakietów. Doskonale radzą sobie z cięciem wałków ze stali trudnoobrabialnych i utwardzalnych. Zapewniają wydajność i dokładność. Ponadto sprawna i bezawaryjna praca przyspiesza procesy obróbki metalu.