Orbitrole hydrauliczne

Orbitrole hydrauliczne (inaczej zwane zaworami skrętu) pełnią funkcję sterownika w układach jezdnych maszyn wykorzystywanych w różnych gałęziach przemysłu, w wózkach widłowych oraz pojazdach ciężkich wolnobieżnych Nasze orbitrole wyróżniają się wysoką jakością oraz kompaktowością i gwarantują komfort sterowania. Oferujemy zawory skrętu typu HKU, HKUS, XY bułgarskiego producenta M+S Hydraulic w różnych wariantach wykonania – z przepływem otwartym lub przepływem zamkniętym, z reakcją od kół lub bez reakcji od kół, a także z zaworami zwrotnymi oraz przelewowymi zabudowanymi w orbitrolu lub nabudowanymi jako osobna jednostka.

Zalety zastosowania zaworów hydrostatycznych

Zawory hydrostatyczne M+S Hydraulic zapewniają płynną kontrolę skrętu, co zwiększa komfort pracy operatora maszyny lub pojazdu. Ponadto odznaczają się niską emisją hałasu. Kompaktowa budowa zapewnia łatwy montaż oraz eksploatację bez awarii. Zawory skrętu z naszej oferty odznaczają się również uniwersalnością, co oznacza, że mogą być wykorzystywane w układach, w których znajdują się różne rodzaje pomp hydraulicznych. Na obniżenie kosztów eksploatacji wpływa również brak mechanicznego połączenia kierownicy z układem skrętnym.

W naszej ofercie znajdują się również zawory pomocnicze. Hydrostatyczne jednostki sterujące używane są w pojazdach o niskiej prędkości, w tym w maszynach budowlanych, sprzętach terenowych i wózkach widłowych. Zawory pomocnicze zapewniają dodatkowe funkcje układom kierowniczym, szczególnie w sytuacjach, w których przepływ w jednostce sterującej nie jest stały. Dzięki temu sterowanie pojazdem jest łatwe nawet, gdy jest on w stanie awaryjnym.

Orbitrole
Orbitrole

Orbitrole...

Zawory pomocnicze
Zawory pomocnicze

Zawory pomocnicze...