Wyposażenie do obrabiarek

Wyposażenie do obrabiarek obejmuje produkty przeznaczone do różnych typów maszyn. W ofercie znajdują się akcesoria, takie jak: samocentrujące uchwyty tokarskie, przyrządy frezarskie. Oprzyrządowanie tego typu zwiększa możliwości technologiczne obrabiarek renomowanych bułgarskich producentów. Dzięki zastosowaniu trwałych materiałów i precyzji wykonania, produkty korzystnie wpłyną na wydajność i funkcjonowanie maszyny. 

Co obejmuje oferta wyposażenia do obrabiarek?

Nasz asortyment obejmuje duży wybór wyposażenia do obrabiarek, które spełnia wysokie wymagania jakościowe. Proponujemy uchwyty tokarskie z mocowaniem mechanicznym lub ręcznym, które zostały wykonane z odkuwek stalowych i odlewów żeliwnych. Posiadamy również:
    • wyroby tulejowo-trzpieniowe i imaki tokarskie; 
    • akcesoria do frezarek, w tym stoły obrotowe z podzielnicą, głowice uniwersalne, głowice dłutujące, imadła obrotowe oraz trzpienie;
    • imadła ślusarskie, precyzyjne i szlifierskie oraz oprawki VDI.

Jako dostawca tokarek, dysponujemy także szerokim wyborem części zamiennych oraz wyposażenia opcjonalnego. W ofercie znajdują się między innymi: tuleje redukujące, uchwyty wiertarskie z trzpieniem, tarcze do planowania bez szczęk i ze szczękami, stacje szybkiej zmiany narzędzi (popularnie zwane imakami szybkozmiennymi), przyrządy do toczenia stożków (kopiały lub zamiennie liniały do stożków).

UCHWYTY TOKARSKIE Z MOCOWANIEM RĘCZNYM
UCHWYTY TOKARSKIE Z MOCOWANIEM RĘCZNYM

UCHWYTY TOKARSKIE Z MOCOW...

IMADŁA
IMADŁA

IMADŁA...

PRZYRZĄDY FREZARSKIE
PRZYRZĄDY FREZARSKIE

PRZYRZĄDY FREZARSKIE...

OPRAWKI VDI
OPRAWKI VDI

OPRAWKI VDI...

Opcjonalne wyposażenie tokarek
Opcjonalne wyposażenie tokarek

Opcjonalne wyposażenie to...

SZCZĘKI MOCUJĄCE
SZCZĘKI MOCUJĄCE

SZCZĘKI MOCUJĄCE...