Dłutownice do metalu

Dłutownice do metalu przeznaczone są do dłutowania powierzchni i obróbki tłoczników. Przy pomocy tego typu maszyn powstają precyzyjnie wykonane rowki, żłobienia, koła zębate, ale też powierzchnie płaskie i kształtowane. Proponujemy modele uniwersalne, wykorzystywane zarówno w produkcjach małoseryjnych, jak i w dużych przedsiębiorstwach.

Najwyższe standardy jakościowe

Proponujemy modele pochodzące od cenionych, bułgarskich producentów, którzy podczas produkcji spełniają standardy międzynarodowe dotyczące jakości zastosowanych materiałów i wykonania. Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest precyzja podczas obróbki i wykończenia detali, dlatego w naszej ofercie dostępne są modele dłutownic, które zapewnią wydajność i dokładność. Jednocześnie są to maszyny odznaczające się bezawaryjnością, a także łatwą i wygodną obsługą.

Ułatwiamy wybór

Każdy produkt jest dokładnie opisany, co ułatwia dokonanie decyzji. Wskazujemy wszystkie parametry techniczne, w tym zakres regulacji, liczbę stałych pozycji stołu obrotowego czy moc silnika głównego z hamulcem. Zapewniamy wsparcie przy wyborze dłutownic i innych elementów z naszej oferty, dlatego zachęcamy do skorzystania z doradztwa świadczonego przez nasz wyspecjalizowany zespół. Podczas konsultacji szerzej opowiemy o maszynie, która Państwa interesuje.

Dłutownica S200TGI
Dłutownica S200TGI

Dłutownica S200TGI...

Dłutownica S315TGI
Dłutownica S315TGI

Dłutownica S315TGI...