Silniki DC

 

Silniki DC służą do zmiany energii elektrycznej, płynącej ze źródła napięcia w energię mechaniczną w postaci ciągłego ruchu obrotowego. Nasze produkty spełniają normy międzynarodowe IEC 34-5 i IEC 34-7, potwierdzające wysoką jakość oraz niezawodność w działaniu. Asortyment obejmuje silniki serwo DC z magnesami trwałymi oraz silniki serwo DC z magnesami neodymowymi. W zależności od modelu dostępne jest wyposażenie opcjonalne, w tym:
    • przekładnia;
    • wbudowany bezawaryjny hamulec elektromagnetyczny;
    • koder impulsowy 2000 lub 2500 imp/obr.;
    • tachometr;
    • encoder.

Silniki prądu stałego z naszej oferty odznaczają się wysoką odpornością na przeciążenia, zarówno pośrednie, jak i ciągłe, do których dochodzi w trakcie procesu przejściowego przez system magnesu. Poza wysoką jakością produktów gwarantujemy pomoc przy ich wyborze. Nasz wykwalifikowany zespół doradzi, który model będzie miał odpowiednie parametry i dobrze sprawdzi się w Państwa działalności.

Cechy charakterystyczne silników DC

Najważniejsze parametry silników DC to moment obrotowy i prędkość obrotowa. Podczas zakupów warto też zwrócić uwagę na wartość maksymalnego napięcia. Nasze produkty dzięki wysokiej jakości wykonania są odporne na zakłócenia i trudne warunki środowiskowe. Cechują się także długą żywotnością oraz posiadają łatwy sposób sterowania. 

Silniki prądu stałego wykorzystywane są w maszynach, których działanie wymaga przetworzenia energii elektrycznej na energię mechaniczną. Należą do nich między innymi urządzenia zasilające w maszynach budowlanych, pojazdach transportowych, napędach głównych obrabiarek czy we wciągnikach i systemach podnoszenia.

SILNIK DC TYPU MP
SILNIK DC TYPU MP

SILNIK DC TYPU MP...

SILNIKI DC Serwo PI, PC, 3PI
SILNIKI DC Serwo PI, PC, 3PI

SILNIKI DC Serwo PI, PC, ...

SILNIKI DC Serwo MX, 47MBH, MBO
SILNIKI DC Serwo MX, 47MBH, MBO

SILNIKI DC Serwo MX, 47MB...

OBROTOMIERZ TG-5, 4P
OBROTOMIERZ TG-5, 4P

OBROTOMIERZ TG-5, 4P...

SILNIK DC TYPU DH
SILNIK DC TYPU DH

SILNIK DC TYPU DH...

SILNIKI DC Serwo DMT
SILNIKI DC Serwo DMT

SILNIKI DC Serwo DMT...

SILNIKI DC Szeregowe
SILNIKI DC Szeregowe

SILNIKI DC Szeregowe...

SILNIKI Trakcyjne Prądu Stałego typu 3M
SILNIKI Trakcyjne Prądu Stałego typu 3M

SILNIKI Trakcyjne Prądu S...

SILNIKI DC Serwo 2MTA
SILNIKI DC Serwo 2MTA

SILNIKI DC Serwo 2MTA...