Zalety silników hydraulicznych marki M+S
Silniki hydrauliczne marki M+S Hydraulic mają niezwykle szerokie zastosowanie. Występują w serii lekkiej, średniej, ciężkiej oraz z zintegrowanym hamulcem. Wykorzystywane są do napędu narzędzi, przenośnych przecinarek taśmowych, przenośników, maszyn przemysłu spożywczego, maszyn rolniczych, tartacznych, drogowych, budowlanych czy pojazdów specjalnych. Przetwarzają one energię cieczy pod ciśnieniem w energię mechaniczną. Mimo że zasada działania silników hydraulicznych jest taka sama, to różnią się one budową i konstrukcją, dzięki czemu mogą być wykorzystywane w wielu branżach. Mają także zróżnicowane możliwości montażu – do kół, od strony napędu lub zasilania.
M+S Hydraulic to wiodący producent silników hydraulicznych oraz jednostek hydraulicznego wspomagania układów kierowniczych w Europie i na całym świecie. W ofercie tej renomowanej marki są także hamulce oraz zawory do produkowanych elementów. M+S Hydraulic powstała w 1963 roku jako firma państwowa działająca w przemyśle budowlanym zajmująca się naprawą koparek, spychaczy i dźwigów samochodowych. Pierwsze kroki w kierunku branży związanej z hydrauliką podjęto w 1966 roku. W roku 1975 do oferty dodano boki sterujące i zasilacze sieciowe. Od roku 1981 silniki hydrauliczne dopełniają gamę oferowanych produktów.
Czym wyróżniają się silniki hydrauliczne marki M+S?
Silniki marki M+S Hydraulic wykazują niezawodne i trwałe działanie nie tylko przy niskich i średnich obciążeniach, ale również przy tych dużych. Zapewniają płynną regulację prędkości i zmiany kierunku ruchu. Mają one małe gabaryty i ciężar, a także zwartą budowę. Silniki hydrauliczne M+S są wykonane z solidnych materiałów, a ich budowa umożliwia łatwy montaż w układzie hydraulicznym. Uzyskują wysoki moment obrotowy przy niewielkich prędkościach oraz krótkim czasie rozruchu. Ich dużą zaletą jest precyzja działania, łatwość automatyzacji oraz małe koszty konserwacji.
Duży wpływ na wysoką jakość produktów ma kontrola jakości, jaka przeprowadzana jest firmie M+S Hydraulic. Obejmuje ona kompletne testowanie produktów, testy pośrednie (gęstości oleju, zanieczyszczenia oleju, płynu czyszczącego itp.) oraz testy akceptacyjne materiałów dostarczanych do fabryki. Oprócz kontroli na etapie produkcji prowadzone są również testy i badania półproduktów oraz produktów końcowych. Kontrola jakości wykonywana jest przez wysoce wykwalifikowanych pracowników, którzy podczas pracy wykorzystują w pełni wyposażone i zaawansowane technologicznie laboratoria. Tak rygorystyczne procesy kontroli silników hydraulicznych oraz jednostek hydraulicznego wspomagania układów kierowniczych gwarantują najwyższą jakość produktów.